Počítače, tiskárny a příslušenství od HP v akci. Vybavte svojí kancelář HP technikou!

Vybavte si kancelář špičkovou technikou za výhodné ceny. Ve spolupráci se společností HP jsme pro vás připravili balíček, v rámci kterého si můžete pořídit notebook nebo stolní počítač spolu s tiskárnou za výhodnou cenu a získat ještě navíc slevu 1 250 Kč na nákup monitoru nebo dokovací stanice.

Abyste mohli této akce využít, musíte zakoupit notebook nebo stolní počítač společně s tiskárnou HP Officejet Pro 8600. Tyto produkty od nás získáte za zvýhodněnou cenu a navíc k nim přihodíme slevu 1 250 Kč na nákup profesionálního monitoru HP ProDisplay P211 nebo dokovací stanice HP 90W Docking Station.

 • Stolní počítač nebo notebook

  HP Probook a HP Pro 3500 Microtower

  HP ProBook série „b“ je solidní pracovní stroj vhodný pro kancelářské nasazení i časté přenášení mezi prací a domovem. Kromě elegantního černého designu se může pochlubit i značným výkonem zcela vyhovujícím vašemu pracovnímu nasazení.

  Preferujete spíše stolní počítač? Pořiďte si tedy místo notebooku pracovní počítač HP Pro 3500 Microtower, který poskytne dostatečný výkon pro většinu běžných činností. Pokud potřebujete vyšší výkon například pro práci s grafikou, sáhněte po modelu HP Elite 7500 Microtower.

 • Tiskárny řady HP Officejet Pro 8600

  HP Officejet Pro 8600

  Inkoustové tiskárny už dávno nejsou žrout peněz za spotřební materiál, jako tomu bývalo v minuslosti. Důkazem jsou třeba právě modely řady HP Officejet Pro 8600, u níž jsou náklady na stranu o 50 % nižší než u laserových tiskáren. Navíc k tiskárnám řady HP Officejet Pro získáte zdarma také prodlouženou tříletou záruku, pokud si svou novou tiskárnu zaregistrujete na HP webu do 31 dní od data nákupu.

 • Monitor nebo dokovací stanice

  HP ProDisplay P211 a HP 90W Docking Station

  Ke každému zakoupenému notebooku nebo stolnímu počítači spolu s tiskárnou z řady HP Officejet Pro 8600 vám dáme slevu 1 250 Kč na nákup profesonálního 21,5 palcového monitoru HP ProDisplay P211 nebo dokovací stanice HP 90W Docking Station.

Máte dotazy k akci? Chcete objednat? Napište našim specialistům!