Vyzkoušejte si nejrychlejší tiskárnu
na světě. Zdarma a nezávazně

Poloviční náklady oproti laserovým tiskárnám, dvojnásobná rychlost a vysoká kvalita tisku. My vám navíc dáváme možnost vyzkoušet si je ve své firmě zdarma. Přečtěte si proč ji vyzkoušet a jak na to.

Nepřemlouvejte, prostě tiskněte

Nebaví vás neustále přemlouvat vaší tiskárnu, aby udělala, to co po ní chcete? HP Officejet Pro X je navržena tak, aby vás nechala být a fungovala přesně tak, jak čekáte. Tiskárnu snadno nastavíte a nemusíte v ní neustále měnit náplně ani jiné součástky, jako jsou třeba válce. Snadno se ovládá, takže nemusíte trávit hodiny studiem manuálu.

V rozporu s běžným míněním je inkoustový tisk levnější a kvalitnější než laserový. Slabina inkoustových tiskáren – nízká rychlost – je minulostí. Kromě toho jsou tyto tiskárny ekologičtější, spotřebovávají až o 50 % méně energie a jejich provoz není nebezpečný pro zdraví – můžete ji mít bez obav umístěnou v kanceláři, což u laserových tiskáren díky tonerovému prachu neplatí.

Zní to až příliš dobře?

Ano, a proto vám dáváme možnost si tuto tiskárnu zdarma vyzkoušet ve své firmě.

Proč tiskne tak rychle?

Pracovali jste někdy s inkoustovou tiskárnou? Tak víte, že tisk provádějí tiskové hlavy, které jezdí ze strany na stranu a roznášejí inkoust na papír. HP Officejet Pro X funguje jinak – přes šířku celého papíru má rozmístěné trysky, které rovnoměrně nanášejí inkoust. Hýbe se tedy pouze papír, který je potištěn za 1,09 vteřiny, bez ohledu na to zda tisknete barevně či černobíle. Tiskárna díky tomu dosahuje zatím nepřekonané rychlosti.

Kdy zvolit Officejet Pro X

Tiskárna je vhodná pro malé a středně velké týmy, které potřebují rychlé výtisky v profesionální kvalitě a s nízkými náklady na stránku. Je určena pro tisk až 2 800 stránek měsíčně.

Bezdrátové a mobilní připojení

Tiskárnu nemusíte mít zapojenou do sítě pomocí LAN kabelu, protože umožňuje bezdrátové připojení přes wi-fi. Můžete ji tak umístit kamkoli bez ohledu na to, jestli je na místo zavedena síť.

Navíc můžete tisknout také ze svého telefonu a tabletu.

Řízený tisk a vzdálená správa

Využívanost tiskárny a množství zbývajícího inkoustu zjistíte pohodlně pomocí internetové služby HP Web Jetadmin. Díky této službě můžete tiskárnu spravovat a nastavovat vzdáleně.

Nízké náklady na tisk

Černá náplň HP 970 má výtěžnost 3 000 stran, barevná 2 500 stran a jejich cena je  Kč bez DPH.

Kromě toho nabízíme větší a výhodnější náplně HP 971XL, které mají při ceně okolo  Kč bez DPH výtěžnost 9 000 stran (černá), respektive 6 600 stran (barevná).

Ušetřete na nákupu tiskárny. Pořiďte si ji na pronájem

Pronajmeme vám tiskárnu Officejet Pro X na 3 roky za transparentní měsíční poplatek. Jediné, o co se musíte starat je doplňování papíru. Inkoustové náplně vám dodáme přesně ve chvíli, kdy je budete potřebovat. Více informací vám ráda poskytne naše specialistka na tisk Helena Březinová na čísle +420 777 200 367.

Vyzkoušejte si revoluční tiskárnu ve vlastní firmě!

  • Tiskárnu HP Officejet X476dw MFP si můžete půjčit nejpozději do 31. prosince 2014.
  • Zařízení vám zapůjčíme na 5 pracovních dnů, během kterých můžete vytisknout až 1 000 stran.
  • Spolu s tiskárnou vám dodáme také inkoustové náplně.
  • Tiskárnu vám zapůjčíme zdarma, hradíte pouze dopravu kurýrem 500 Kč bez DPH.
  • Bezplatný pronájem tiskárny vás nijak nezavazuje ke koupi.
  • Nabídka platí pro firmy a živnostníky.

Máte zájem nebo dotaz? Jsme tu pro vás!

Zavolejte na 233 354 529, rádi probereme vaše otázky a vyřídíme vaši zápůjčku. Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře.