Skener HP Designjet HD Pro přináší nové funkce a lepší cenu

Potřebujete při své práci skenování a kopírování ve vysokém rozlišení a s vynikajicí přesností barev? Nový skener HP Designjet HD Pro to přináší a krom toho navíc lepší cenu a nové technologie. Hodí se především pro skenování barevných i černobílých uměleckých děl, map, technických výkresů nebo fotografií.

 • Skener HP Designjet HD Pro (G6H51A)

  Skener HP Designjet HD Pro

  Představujeme vám skener od Hewlett-Packard v nejlepší třídě na trhu. Je ideální pro fotografická a designová studia, architekty, tiskaře a všechny další, jež potřebují výkonný a rychlý stroj pro skenování ve vysoké kvalitě. Mezi pozitiva tohoto skeneru patří zdokonalené parametry, několik novinek a oproti předchozí řadě téměř o čtvrtinu nižší cena.

  • Skenování? Až 15 cm/s u barevných a 33 cm/s u černobílých materiálů. Výsledky můžete ukládat jako PDF, TIFF, JPEG nebo DWF; maximální rozlišení je 1200 dpi.
  • Výhody a novinky? Větší dotykový displej s jednoduchým ovládáním, na kterém si okamžitě prohlédnete náhledy, možnost skenování až do šířky 106,7 cm a tloušťky 1,5 cm, perfektní reprodukce barev díky CCD technologii, skenování do mailu, USB, či sítě, a 3 nastavitelné výškové polohy zařízení.
  • Cena? O celých 22 % nižší než předchozí řada.
  Zeptejte se na svou cenu

Máte dotaz ohledně skeneru HP Designjet HD Pro? Chcete si objednat? Ptejte se naší specialistky Heleny Březinové

Kontaktovat jí můžete na telefonním čísle 777 200 367 nebo jí napište rovnou z webu! :-)