Každým nákupem u Amonu sponzorujete atletku Zuzanu Hejnovou

Zuzana Hejnová je atletka světové třídy. Mistryně světa, bronzová z OH v Londýně a v neposlední řadě vítězka 13 závodů na 400 m překážek v řadě, což je obrovský úspěch, za který byla oceněna například titulem Evropský atlet roku 2013. Amon System se rozhodl Zuzku Hejnovou dlouhodobě podporovat a tím pádem se i vy, naši zákazníci, prostřednictvím nákupů u Amonu stáváte jejími sponzory.

Aby mohla být Zuzana i nadále úspěšná, musí se plně soustředit na přípravu a trénink. Profese atletky totiž není jen o vypjatých závodech, které si pak užíváme doma u televize, ale především o celoživotní píli, úsilí a motivaci. Kromě samotného tréninku je klíčový také relax, a proto jsme se rozhodli, že Zuzce pořídíme domácí saunu. Jak?

  1. Z každé objednávky od 19. 11. 2013 vypočítáme 1 %, které vyčleníme pro tento účel.
  2. Jakmile nasbíráme 100 000 Kč, pořídíme saunu.
  3. Všem, kteří na ni svým nákupem přispěli, pošleme jako poděkování Zuzkou podepsaný certifikát s přesnou částkou, kterou pomohli.

Saunou to ovšem nekončí. Naše podpora bude dlouhodobá a proto už nyní připravujeme společně se Zuzkou další formy podpory.

Porovnání tisku s ColorPRO a bez ColorPRO

Jsme specialisté na firemní IT

Pokud jste na stránkách Amonu poprvé, možná ještě nevíte, čím přesně se naše společnost zabývá. Našimi klienty jsou firmy všech velikostí, kterým poskytujeme profesionální IT služby.

Více o nás a našich službách si přečtěte zde nebo si jednoduše proklikejte náš web.

Zajímají vás naše služby? Napište, s čím můžeme pomoci!